top of page

Firma z włókienniczą tradycją 

Historia marki Sigma oficjalnie rozpoczęła się w 1989r. i trwa po dziś dzień. Utarte rozwiązania czy tradycje związane z wyrobem odzieży są dumnie kontynuowane obecnie już w trzecim pokoleniu. Wspomniana wcześniej data rozpoczęcia działalności dla wielu osób w Polsce nie będzie mocno odległa. W pigułce był to czas nadchodzących zmian i zwiększonych możliwości. Od tego czasu misją marki nieprzerwanie jest bycie na bieżąco w świecie mody i oddawać z niej naszym klientom dopracowane w każdym detalu ubrania marki Sigma. Przez wiele lat naszą domeną były produkowane przez nas spódnice. Opieraliśmy się na wielu autorskich rozwiązaniach i mogliśmy jak i nadal możemy proponować Państwu wiele rodzajów spódnic. Od klasycznych prostych tzw. ołówków po spódnice z pełnego koła czy kloszowe. Jak każdy z nas wie moda nie lubi próżni, także z czasem do naszej oferty wpadało coraz więcej propozycji. Dziś ciężko ścieśnić to do konkretnej oferty. Także zachęcamy Państwa do bycia zawsze na bieżąco bo moda nas przyciąga. Wiemy, że nie tylko nas. Chcielibyśmy Państwa porwać
w miejsce naszych sugestii skierowanych do kobiet, które szukają dojrzałej, lecz wyrazistej i
modnej odzieży. W naszych sugestiach odnajdą Panie sukienki, spodnie, żakiety, spódnice oraz koszule w rozmiarach od 38 do 50.

14 DNI NA ZWROT

DARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 399 zł

BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Producent odzieży damskiej 

Na odwrocie każdej naszej metki podkreślamy fakt, że nasze produkty są w
pełni wykonywane w Polsce. Jesteśmy z tego dumni gdyż nasza załoga to
komplet wykwalifikowanych szwaczek oraz zespół krojczych. Dzięki posiadaniu
na miejscu wielu nietypowych maszyn oraz niezbędnych narzędzi jesteśmy w
stanie wyjść z każdej opresji podczas tworzenia nowego produktu, który w
przyszłości trafi do sprzedaży.

Jesteśmy godni Twojego zaufania!

Jak sami Państwo czytali wcześniej, działamy od ponad 30 lat. Staż naszej obecności nie mierzymy tylko w ilości lat gdyż idące wraz z nimi efekty dopiero świadczą o wypracowanej pozycji. Wchodząc w lżejszy ton, na pewno każdy nas ma swoje ulubione pozycje w szafie. Ta wyjątkowa bluzka czy ponadczasowa sukienka. Lubimy je za różne ich zalety. My myślimy, że właśnie wtedy zaczynamy mimowolnie utożsamiać się z marką. I taką myśl staramy się wdrożyć w życie. Obok zdjęcie naszej szwalni, czujemy, że to ważne informować każdą z Pań o miejscu skąd wyrusza uszyty produkt. 

Szwalnia odzieży damskiej sigmamoda.