top of page
Beżowo czarna luźna spódnica za kolano.

z potrzeby bycia piękną

Sigmamoda - firma z włókienniczą tradycją!

skontaktuj się z nami tel. 505 100 760

Spódnico spodnie czarne Sigmamoda Radomsko.

stała współpraca

szybka i bezpieczna wysyłka

polski producent odzieży

O nas

z potrzeby bycia piękną

Damskie spodnie szare, szerokie oficjalne.

Historia marki Sigma oficjalnie rozpoczęła się w 1989r. i trwa po dziś dzień. Utarte rozwiązania czy tradycje związane z wyrobem odzieży są dumnie kontynuowane obecnie już w trzecim pokoleniu. Wspomniana wcześniej data rozpoczęcia działalności dla wielu osób w Polsce nie będzie mocno odległa. W pigułce był to czas nadchodzących zmian i zwiększonych możliwości. Od tego czasu misją marki nieprzerwanie jest bycie na bieżąco w świecie mody i oddawać z niej naszym klientom dopracowane w każdym detalu ubrania marki Sigma.

Przez wiele lat naszą domeną były produkowane przez nas spódnice. Opieraliśmy się na wielu autorskich rozwiązaniach i mogliśmy jak i nadal możemy proponować Państwu wiele rodzajów spódnic. Od klasycznych prostych tzw. ołówków po spódnice z pełnego koła czy kloszowe. Jak każdy z nas wie moda nie lubi próżni, także z czasem do naszej oferty wpadało coraz więcej propozycji. Dziś ciężko ścieśnić to do konkretnej oferty. Także zachęcamy Państwa do bycia zawsze na bieżąco bo moda nas przyciąga. Wiemy, że nie tylko nas. Chcielibyśmy Państwa porwać

Czarne spodnie damskie z szerokimi nogawkami.

Producent odzieży damskiej

Na odwrocie każdej naszej metki podkreślamy fakt, że nasze produkty są wpełni wykonywane w Polsce. Jesteśmy z tego dumni gdyż nasza załoga tokomplet wykwalifikowanych szwaczek oraz zespół krojczych. Dzięki posiadaniuna miejscu wielu nietypowych maszyn oraz niezbędnych narzędzi jesteśmy wstanie wyjść z każdej opresji podczas tworzenia nowego produktu, który wprzyszłości trafi do sprzedaży.

Jesteśmy godni Twojego zaufania!

Jak sami Państwo czytali wcześniej, działamy od ponad 30 lat. Staż naszej obecności nie mierzymy tylko w ilości lat gdyż idące wraz z nimi efekty dopiero świadczą o wypracowanej pozycji. Wchodząc w lżejszy ton, na pewno każdy nas ma swoje ulubione pozycje w szafie. Ta wyjątkowa bluzka czy ponadczasowa sukienka. Lubimy je za różne ich zalety. My myślimy, że właśnie wtedy zaczynamy mimowolnie utożsamiać się z marką. I taką myśl staramy się wdrożyć w życie. Obok zdjęcie naszej szwalni, czujemy, że to ważne informować każdą z Pań o miejscu skąd wyrusza uszyty produkt. 

Sigmamoda Radomsko. Szwalnia odzieży damskiej.

Najczęściej oglądane

Zainteresowany stałą współpracą?

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycję współpracy! Cenimy sobie również Państwa uwagi oraz pomysły dotyczące zacieśnienia przyszłej współpracy. Do każdego współpracownika podchodzimy indywidualnie dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 505 100 760 lub przez formularz kontaktowy.

NEWSLETTER

Dołącz i bądź na bieżąco 

Dziękujemy!

Sklep z odzieżą online Sigmamoda.

Znajdziecie Państwo w naszej konfekcji dużo autorskich rozwiązań, nad którymi pracowaliśmy latami dopracowując kroje tak by cieszyły się u jak największego grona klientek. Nasz sklep z odzieżą powstał by cieszyć kobiety w każdym wieku uświadamiając im, że wiek to tylko liczba a kupiona odzież online będzie je cieszyć i chętnie będą tu wracać w wolnej dla nich chwili.

Producent sukienek, bluzek, żakietów i spodni.

Jesteśmy producentem odzieży od podstaw. Od pierwotnego szkicu przenosimy nasze pomysły na szablony gdzie zespół wykwalifikowanych krojczych kształtuje i stopniuje nasze produkty takie jak sukienki, bluzki, żakiety czy spodnie. Własna produkcja daje nam przewagę w postaci korekt na każdym z etapów produkcji. Damskie ubrania to nasza specjalność. Czujemy więź z naszymi klientkami od wielu lat. Jako producent damskich ubrań jesteśmy otwarci na coraz częściej zmieniające się trendy.

Sprzedaż hurtowa – modne wzory.

1989 rok jest wyjątkowy dla wielu Polaków. To czas nadchodzącej wolności gospodarczej i był również dla nas. Rozpoczęta sprzedaż hurtowa sukienek i innych naszych wyrobów trwa do dziś. Jesteśmy polską hurtownią odzieży damskiej gdzie nasi odbiorcy nie ograniczają się tylko do rodowitego rynku. Nasi sąsiedzi z dalekiego czy bliskiego wschodu czy z środkowej Europy docenili nasze produkty już wiele lat temu. Także jeśli istnieje chęć nawiązania współpracy odnośnie sprzedaży hurtowej damskich bluzek i spodni jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy.

Polski producent odzieży – Sigmamoda.pl

Celem naszej marki jest nawiązanie owocnej relacji na stopie klient – polski producent odzieży. Dzięki temu liczymy, że klient będzie czuł się otoczony profesjonalizmem. Sigmamoda polski producent odzieży, teraz również w Internecie.

bottom of page