top of page

Sigmamoda

Zwroty

Poniżej znajdziesz informację na temat zwrotów realizowanych przez Sigmamoda

W JAKIM TERMINIE NALEŻY ZWRÓCIĆ PRODUKT?

Klient, będący Konsumentem może dokonać zwrotu – odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem e-sklepu na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie i wysyłając na adres: Sigma s.c. 97-500 Radomsko, ul. Piłsudskiego 136 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: sigma_moda@op.pl w terminie 14 dni od dnia otrzymania przedmiotu zamówienia.

 

W JAKIM TERMINIE ZREALIZUJEMY ZWROT ŚRODKÓW?

W terminie 14 dni od dnia dostarczenia do e-sklepu towaru wraz z wypełnionym i podpisanym oświadczeniem o zwrocie – odstąpieniu od umowy, Sprzedawca zobowiązany jest zwrócić Klientowi będącemu Konsumentem dokonane przez niego płatności. Sprzedający oświadcza, iż jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta z tytułu umowy sprzedaży w przypadku jego odstąpienia od umowy do chwili otrzymania towaru z powrotem. Klient zobowiązany jest ponieść koszty wysyłki towaru do E-Sklepu. Oświadczenie o zwrocie – odstąpieniu od umowy mogą Państwo złożyć również za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email: sigma_moda@op.pl. Klient zobowiązany jest zwrócić Sprzedającemu towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia, w którym Klient zgłosił odstąpienie od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.

CO NALEŻY ZROBIĆ ABY ZWRÓCIĆ TOWAR?

Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki i w miarę możliwości oryginalne opakowanie.

  1. Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.

  2. Wypełnić formularz zwrotu, który znajduje się tutaj – pobierz formularz).

  3. Zwracany produkt z dołączonym formularzem zwrotu należy odesłać na adres:

Sigma s.c

97-500 Radomsko 

ul. Piłsudskiego 136

Nie odbieramy paczek z paczkomatów, punktów odbioru oraz nadanych za pobraniem.

bottom of page